Trendy vlasové odstíny podzimu a zimy 2019

Jaké množství henny na své vlasy potřebuješ?

  • 70 - 80 g prášku na krátké vlasy
  • 80 - 100 g prášku na vlasy dlouhé na krk
  • 110 - 150 g prášku na vlasy pod ramena
  • 140 - 200 g prášku na dlouhé vlasy

Jaké trendy odstíny vlasů ovládnou letošní podzim a zimu 2019? Máme pro tebe několik návodů na absolutní hity, které ti vydrží celou zimu, a to s čepicí i bez. Navíc jsou všechny bez použití chemie, takže tvé vlasy budou lesklé a plné objemu. Přírodní barva na vlasy to je prostě VOONO! Nezapomeň, že přírodní barvy na vlasy jsou vhodné pro těhotné ženy a kojící maminky. Mohou je také používat ženy s citlivou pokožkou nebo trpící dermatologickým onemocněním.

 

Sexy zrzka

50% Copper + 50% Orange

Ohnivě zrzavé odstíny tě dostanou. Vždyť i Pavel Callta zpívá o zrzce! Zářící hříva oslní prostě každého a docílit jí můžeš přírodním barvením v pohodlí domova. Přidej šťávu z jednoho citrónu a tvé vlasy budou ještě zářivější. Tento trendy odstín pofrčí celý podzim i zimu.

 

Kaštanová bruneta

100% Rose brown

Čerstvě vyloupaný kaštan, to je odstín, který chceš! Sytá hnědá barva tvé vlasy promění v krásné, zdravé a plné života. Nač používat chemii, když krásně přirozeného odstínu dosáhneš díky naturální barvě na vlasy bez amoniaku a peroxidu? Odstín Rose brown připomíná nejvíce tmavý kaštan.

 

Inkoustová černovláska

50% Indigo + 50% Soft black

Černá barva na vlasy nikdy neomrzí! Ať už chceš zakrýt šediny či oživit své přirozeně tmavé vlasy, budeš se ze svých nových černých vlasů radovat. Už staří Egypťané měli tento odstín za symbol luxusu a blahobytu. 

 

Měděná bruneta

50% Medium brown + 50% Orange

Trochu bruneta, trochu zrzka. Buď obojí a vynikni s hnědo-měděným odstínem. Přiměřeně přírodní barvy Medium brown, přiměřeně odstínu Orange. Nezapomeň na správnou teplotu vody (50-60 °C)! Barvy lze smíchat rovnou v misce jako prášek. 

 

Bordó rudovláska

100% Wine red

Rudé vlasy stejně jako Ariel. Červená barva vlasů je pro odvážnější krásky. Bordó odstín je určen pro vášnivé ženy, které prahnou po dobrodružství a nových příležitostech. Když přidáš  odvar z ibišku či prášek, jeho kyselost zaktivuje červené pigmenty v přírodní barvě, a ta bude pak výraznější.

 

Zdravé vyživené vlasy

Nejen letos, ale každý rok, pofrčí zdravé vyživené vlasy. Těch docílíš díky správné péče přírodní vlasovou kosmetikou. 
Hydratační šampon, přírodní kondicionér a detoxikační maska na vlasy Hair of Gaurí se postarají o to, aby tvé vlasy byly krásné, lesklé a plné života. Bez silikonu, parabenu a dalších chemických derivátů.

 

Zdroj fotografií: Pinterest